• Call : 0961759108, 0506695380, 0635316102

м. Київ, Дніпровський район, Русанівські сади, вул. Садова 17, буд. 43

"ЕрудитЛандія" – приватний міні-садок нового типу з професійним, творчим, винахідливим, креативним педагогічним колективом, який працює з використанням сучасних інноваційних методик та індивідуальним підходом до кожної дитини. Основне кредо та філософія садка – це розкриття індивідууму та потенціалу кожного малюка, розвиток творчої особистості, психологічна адаптація дитини до школи.

В дошкільному навчальному закладі буде проводиться діагностика розумового потенціалу дитини, для кожного вихованця розробляються індивідуальні програми розвитку та навчання. Основні заняття – англійська мова, математика, логіка, розвиток мовлення (читання, скорочитання, риторика, дитяча світова література, міфологія), письмо, образотворче мистецтво (малювання, ліпка, аплікація), фізкультура, музика, хореографія, психологічні тренінги. В другій половині дня працюватиме різноманітна мережа гуртків та майстер-класів.

Для дошкільнят щомісячно проводитимуться екскурсійно-пізнавальні заходи з відвідуванням найбільш цікавих місць Києва, розважальних центрів, куточків живої природи (Океанаріум, Дельфінаріум, зоопарк, Ботанічний сад), лялькового театру і т.д. З метою урізноманітнення перебування дітей в дитсадку, запроваджені арт-терапія, ігротерапія, пісочна терапія, музтерапія. В навчальному закладі буде працювати лікар-педіатр, який проводитиме регулярні медогляди дітей, лікувальні та оздоровчі масажи, ЛФК, аромотерапію, парафінотерапію. До послуг вихованців – ігрові куточки із сучасним обладнанням, кімната гігієни на кожному поверсі, ігровий дитячий майданчик. Запроваджується підвіз дітей. Працюватиме система «пробних» занять. Активно практикуватиметься проведення днів «відкритих дверей» для батьків, відкритих занять та гуртків. Режим відвідування ДНЗ організований у відповідності до побажань батьків. Графік роботи : пн -пт 8.00 – 20.00, субота, неділя – за потребою батьків. Також за потребою батьків дитсадок буде працювати у повному пансіоні.

Дошкільний заклад знаходиться в окремому сучасному 2-поверховому приміщенні з прилеглою територією віддалено від автостради, має зручну паркову, свою систему безпеки (відео спостереження, охоронець).