• Call : 0961759108, 0506695380, 0635316102

«Для опанування мови більш важливою є вільна допитливість, ніж грізна необхідність."
Аврелій Августин

«ЕрудитЛандівський Діснейленд»

Хто сказав, що вивчати англійську мову малюкам важко і не цікаво? Зовсім ні! Дуже навіть цікаво і необхідно. Адже без неї не попадеш у дивовижний світ казок та пригод «Ерудитландівський Діснейленд» – так мило і з посмішками називають малюки класну кімнату, де проводяться заняття з вивчення англійської мови. Та і не заняття це зовсім, а цікаві подорожі і зустрічі з казковими персонажами Волта Діснея (Міккі Маус, Білосніжка і сім гномів, Піноккіо, Бембі, Аліса в країні чудес і інші)

Що ж приваблює дітей? Інтрига. Кожне заняття – це щось новеньке. А що вони дізнаються сьогодні? А що буде далі? І чим же все закінчиться? Різні види і форми роботи на занятті не дають дітям нудьгувати ні на хвилинку. Їм просто ніколи!

Незабутні ігри-розваги, магазини, залізнодорожні станції, кафе, мандрівки в міні- Frontierland (куточок дикого Заходу), де можна зустрітися з індійцями, салунами, відвідати шоу ковбойців, почути звуки музики кантрі, проплисти на пароході с героями Марка Твена. Хто відмовиться від цього? Але умова одна – спілкування англійською. А для цього потрібно серйозно займатися і вивчати мову. Побувати в Діснейленді і не спілкуватися англійською мовою, ну це просто не можливо.

Барвистий наочний матеріал, зустріч з улюбленими сюжети і героями мультфільмів, до яких можна доторкнутися, забавні віршики, скоромовки, пісеньки з рухами, дивовижні історії про улюблених героїв,які діти з задоволенням грають за ролями, яскраві завдання, що сприяють розвитку зорової і моторної пам'яті, ну і звичайно наклейки із зображенням казкових героїв в якості заохочення-ось що допомагає зробити уроки цікавим.

Але найбільше свято для вихованців – це демонстрація своїх знань перед батьками, так званий "День Відкритих Дверей". Накінець-то мама з татком побачать і почують їх дивовижну англійську! Саме батьки і дають оцінку знань своїх дітей і оцінюють професійність педагога. Але батьки не просто відвідують заняття, а й приймають у них участь в ролі різних персонажів. От тут – то весело всім!

У нашому ДНЗ, вивчення англійської мови починається з двохрічного віку. Це перше знайомство – «Світ англійської мови».

А основне вивчення проводимо з трьохрічного віку, оскільки цей вік є оптимальним для засвоєння мов. Мовленнєвий апарат у дітей дуже гнучкий, вони легко наслідують звуки та звукосполучення рідної та нерідної мов. Вони вкрай чутливі до вимови та особливо сприйнятливі до фонетики та інтонації мовлення.

Більш поглиблене вивчення англійської мови проводиться з старшими дошкільнятами, ураховуючи їхні вже більш сформовані психофізіологічні особливості. Більшість дітей цього віку досягають інтелектуальної, вольової, мотиваційної та емоційної готовності вивчати іноземну мову.

Для кращого опанування іноземної мови працює додатково гурток «Англійський театр», де керівник активно використовує рухову, слухову та зорову пам'ять дітей. Всі заняття з дітьми проводяться в ігровій формі з використанням сучасних методик. Малюки залюбки готують сценки з казок та мультиків і охоче радують батьків своїми показами. Ігри – лічилки, вірші, загадки, безліч пісень підсилюють емоційність занять, наближають навчальний процес до природного сприйняття і засвоєння.

Ласкаво просимо до нашого дивовижного Діснейленда!